Priroda

PRIRODA 6.b - 24.3.2020.

Dragi šestaši, slijedi ovotjedni zadatak. Nadam se već dobro snalazite u virtualnim učionica i  da vam ovotjedni zadatak neće biti problem za odraditi.

Za početak još jedanput ponovite uz prezentaciju U krugu prirodnih pojava i odradite zadatke koji vam se nude, lajkajte objavu.

Kad to odradite pročitajte tekst udžbenik  str. 58-61. U krugu života (Životni put biljaka), pogledajte prezentaciju, te slijedite korake koji se nalaze u njoj. Na jednom slajdu imate i bilješku koju prepišite u bilježnicu. Nacrtajte i sliku-Od sjemenke do ploda (udžbenik str.59)

Pregledajte sadržaje na mozawebu vezano za lekciju.

Za sljedeći sat prirode 31.3.2020. sastavite 5 pitanja vezano za lekciju, te na njih odgovorite i pošaljite mi ih na e-mail: nastavnica.ivanavujcic@gmail.com .

Pozdrav i sretno!!!

Osnovna škola Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica / Školska 9, HR-44430 Hrvatska Kostajnica / www.os-dtrstenjaka-hrkostajnica.skole.hr / ured@os-dtrstenjaka-hrkostajnica.skole.hr